KIM JESTEŚMY

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą specjalistyczne usługi światłowodowego dostępu do Internetu, telewizji i telefonu.

Firma od 2004 r. buduje regionalną sieć Internetu, z powodzeniem obsługując użytkowników prywatnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstwa w ponad 100 miejscowościach na terenie 5 powiatów Wielkopolski i Dolnego Śląska, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku regionu.

Zapnet specjalizuje się w projektowaniu i budowie sieci światłowodowych, ma także duże doświadczenie w budowy sieci WiFi. Podstawową ofertą firmy jest  świadczenie usług światłowodowego dostępu do Internetu, telewizji i telefonu o prędkościach rzędu 1 Gb/s w przypadku klientów indywidualnych i do 10Gb/s w przypadku firm. Firma stawia na rozwój nowoczesnych sieci optycznych w technologii GPON ze względu na niezawodność, skalowalność, wysoką wydajność i możliwość zagwarantowania klientom gigabajtowych prędkości.

Swoim klientom Zapnet proponuje również szereg specjalistycznych usług dla domu i firmy, wśród nich m.in. instalacja monitoringu, usługi projektowania i budowy sieci wifi dla instytucji, szkół i firm, cyfrową telewizję, kompleksową, informatyczną obsługę przedsiębiorstw, systemów alarmowych, rozwiązania typu „inteligentna firma” oraz „inteligentny dom” i inne.

Zapnet jest członkiem Krajowej Izby Komunikacji Elektronicznej (KIKE), największej polskiej organizacji zrzeszającej dostawców internetu. Dzięki temu firma bezpośrednio uczestniczy w rozwoju branży i rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju.

Zapnet jest uczestnikiem EPIX – największego, niezależnego węzła wymiany ruchu IP dla operatorów w Polsce.

Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych spółka Zapnet przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje.

10000

zadowoleni klienci

24

wsparcie serwisowe

100

obsługiwanych miejscowości

5

powiatów

Dlaczego warto nas wybrać

Image

Najlepsza prędkość

Szukasz szybkiego łącza szerokopasmowego w atrakcyjnych cenach? Nie szukaj dalej! Mamy plany Internetowe pozwalające sprostać nawet najbardziej wymagającym klientów.

Image

instalacja & konfiguracja

Instalujemy i konfigurujemy sprzęt według najwyższych standardów, spełniając wymagania naszych klientów.

Image

24x7 Serwis

Nasz dział techniczny dba o to, aby wszystkie usługi były dostarczane przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu

NASZA STRATEGIA

Szukasz szybkiego łącza bez żadnych limitów? Nie szukaj dalej! Mamy plan stworzony specjalnie dla Ciebie.

NASZA TECHNOLOGIA

Dostarczamy superszybkie łącza w technologii światłowodowej

NASZE ROZWIĄZANIA

Obecnie firma stawia na rozwój sieci optycznych w nowoczesnej technologii GPON ze względu na wysoką wydajność i możliwość zagwarantowania klientom gigabajtowych prędkości.

Współpracujemy z

Woseba Sp. z o.o., Eko-Techmot sp.j., Deftrans Sp. z o.o., Gawin Group Sp. z o.o., “Kardamon" Odolanów,
M-Mot Dystrybutor Części Samochodowych, Wajnert Meble Sp. z o.o. S.K.A., Dozamech sp. z o.o.,
Urząd Miejski w Sulmierzycach, Urząd Gminy i Miasta Raszków, Urząd Gminy Cieszków